Program HOUSE INVEST PROFIT został stworzony z myślą o Klientach Biura Nieruchomości House Invest w podziękowaniu za udzielone zaufanie przy zakupie wymarzonego lokum!Korzystając z częstej współpracy z szeregiem firm związanych z rynkiem nieruchomości biuro House Invest wynegocjowało dla Państwa rabaty na zakupy w sklepach wykończenia i wyposażenia wnętrz a także usługi firmy remontowo – budowlanej i sprzątającej!

JAK KORZYSTAĆ Z HOUSE INVEST PROFIT?

  1. Kup nieruchomość z House Invest Nieruchomości
  2. Odbierz swoją kartę HOUSE INVEST PROFIT.
  3. Zapoznaj sie z warunkami na stronie:  profit.house-invest.pl
  4. Korzystaj z rabatów w salonach LEROY MERLIN, DOMINO, METAMORFOZA, NIEBUDEK, HOUSE BUD, HOUSE CLEAN oraz MAT – BRUK na terenie Legnicy, Wrocławia, Lubina oraz Świdnicy okazując kartę HOUSE INVEST PROFIT!
B.P. NIEBUDEK

Oferuje Klientom pełen zakres wysoko kwalifikowanych usług inwestycyjnych w zakresie planowania przestrzennego, projektowania architektonicznego, konstrukcyjno-budowlanego, instalacji i  infrastruktury terenu oraz projektowania wnętrz. Projekty charakteryzują się racjonalnością wykonania jednocześnie reprezentują najwyższy poziom design'u.Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 5% na zaprojektowanie wnętrz Z rabatów skorzystać można w pracowni przy ul. Orkana 3 w Legnicy.

Strona firmowa: B.P. NIEBUDEK. - http://www.niebudek.com.pl/

LEROY MERLIN

sieć sklepów budowlano dekoratorskich. To miejsce, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 10% na jednorazowe zakupy, bezpłatny projekt łazienki i kuchni, dodatkowe rabaty przy założeniu karty DOM, w tym na start 1000pkt uprawniających do 10% rabatu na wszystkie zakupy w ciągu 1 dnia (nie łączy się z innymi rabatami)

Z rabatów skorzystać można w sklepie w Legnicy przy ul. Objazdowej 6  oraz na Bielanach Wrocławskich.

Strona firmowa: Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/

METAMORFOZA

Producent mebli  wykonywanych według własnych i powierzonych projektów. Najważniejszą gałęzią produkcji są meble kuchenne natomiast na przestrzeni lat asortyment rozszerzony został o szafy, garderoby, zabudowy wnęk oraz mebli łazienkowych i pokojowych. Indywidualny projekt i różnorodność stosowanych technologii sprawia, że żaden mebel nie jest produktem masowym i jest nie powtarzalny.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 7 % na projekt i wykonanie wybranych  mebli.

Z rabatów skorzystać można w studiu przy ul. Poli Gojawiczyńskiej 5 w Legnicy.

Strona firmowa: Metamorfoza producent mebli  http://metamorfozameble.pl/

MAT BRUK Dystrybutor Materiałów Betonowych

w swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów przemysłowych od najlepszych polskich producentów (Libet, Polbruk, Betard) co pozwala na kompleksową obsługę różnorodnych inwestycji. Poza tym dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradców możemy uzyskać profesjonalną pomoc w doborze materiałów, obmiarach i kalkulacjach.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 100zł (za każde wydane 2000zł).

Z rabatów skorzystać można w siedzibie firmy w Rzeszotarach przy ul. Legnickiej 38.

Strona firmowa: MAT BRUK Dystrybutor Materiałów Betonowych http://www.matbruk.com.pl/

HOUSE CLEAN

firma świadcząca najwyższej jakości usługi porządkowe. Wykonuje pełen zakres usług - lub poszczególne w zależności od Klienta. Dzięki profesjonalnemu i nowoczesnemu sprzątaniu zapewniają odpowiedni wygląd i higienę pomieszczeń.  Główny atut firmy stanowią jej pracownicy, ich kwalifikacje, uczciwość i wysoka kultura osobista są gwarancją zadowolenia Klientów.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 10% od indywidualne wyceny

Z rabatów skorzystać można w siedzibie firmy przy ul. Chojnowskiej 54 w Legnicy.

Strona firmowa: House Clean http://house-clean.pl/

HOUSE BUD

firma oferująca szeroki zakres usług remontowo - wykończeniowych. Podejmuje zlecenia zarówno kompleksowych jak i drobnych remontów wnętrz mieszkań, domów i lokalów użytkowych. Zapewnia indywidualne podejście do powierzonych zadań, pełen profesjonalizm i atrakcyjną cenę, którą indywidualnie ustala przed podjęciem zlecenia.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz: rabat w wysokości 10% od indywidualne wyceny

Z rabatów skorzystać można w siedzibie firmy przy ul. Chojnowskiej 54 w Legnicy.

Strona firmowa: hosue Bud http://house-bud.pl/

DOMINO

oferują Klientom wszystko co niezbędne do wykończenia wnętrz. Znajdziesz tu szeroki wybór drzwi, podłóg, płytek, farb, tapet, sztukaterii, oświetlenia oraz elementów wyposażenia łazienki.  Firma Domino to także wiodący producent i dystrybutor  klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku. Kluczowymi dystrybutorami produktów Domino są sieci marketów budowlanych takich jak m.in. OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche i inne.

 

Z kartą HOUSE INVEST PROFIT otrzymasz rabat w wysokości 10% na jednorazowe zakupy.

Z rabatów skorzystać można w salonach w Lubinie przy ul. Legnickiej 69b oraz w Dzierżoniowie przy ul. Rzeźniczej 4.

Ponadto sklepy Domino dostarczają zamówiony towar na teren Lubina, Świdnicy, Legnicy, Wrocławia i okolic za darmo lub za symboliczną dopłatą

Strona firmowa: Domino https://www.domino.pl/